ClipEscola dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

ClipEscola: Platforma Transformacji Cyfrowej dla Szkół

ClipEscola to platforma transformacji cyfrowej dla szkół, która ma na celu uproszczenie złożoności, z jakimi borykają się placówki edukacyjne na całym świecie. Nasz zespół, mający ponad 25 lat doświadczenia na rynku edukacyjnym, jest tutaj, aby pomóc Twojej szkole pokonać codzienne wyzwania, zwłaszcza w tym niepewnym okresie.

ClipEscola oferuje szereg kluczowych funkcji, które poprawiają zarządzanie i komunikację w szkole, w tym:

1. Tablica ogłoszeń: Ułatwia komunikację między szkołą, rodzicami i uczniami.

2. Transmisja lekcji na żywo: Prowadzenie lekcji na żywo zdalnie.

3. Podpisywanie dokumentów cyfrowych: Ułatwia podpisywanie dokumentów i umów, w tym zapisy i re-zapisy.

4. Monitorowanie zadłużeń: Śledzenie zaległych płatności.

5. Konwersacje w czasie rzeczywistym: Umożliwia natychmiastową komunikację między szkołą, rodzicami i uczniami.

6. Zarządzanie obecnością uczniów: Monitorowanie wejść i wyjść uczniów.

7. Kalendarz wydarzeń szkolnych: Śledzenie ważnych wydarzeń szkolnych.

8. Wirtualny dziennik nauczyciela: Zapewnia cyfrową platformę do zarządzania codziennymi zajęciami nauczycieli.

9. Płatności mobilne: Umożliwia automatyczne płatności mobilne za różne transakcje szkolne.

Dla niezobowiązującej oceny ClipEscola dla Twojej szkoły, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

ClipEscola dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.16

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o ClipEscola

Czy próbowałeś ClipEscola? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.